List o Świadkach Jehowy, czyli zaślepienia ciąg dalszy

IMG_2794

Oto link do listu od Pani, której się udało ocknąć z zaślepienia w jakim trwają miliony Osób.
Zaślepienia, które nie dotyczy tylko Świadków Jehowy…
Link TUTAJ: http://foch.pl/foch/1,132906,18744968,bylam-swiadkiem-jehowy-jestem-szczesliwa-i-spelniona-kobieta.html

Podobne działanie mają wszelkie formy zaślepienia.
Ludzie nie myślą samodzielnie i dają Sobą manipulować.Znajdują Sobie guru/przewodników/autorytety, którymi się zaślepiają.
I wtedy właśnie często przegrywają…
Masą Ludzką łatwo manipulować, bo łatwo się ją programuje. Większość Ludzi jest niezwykle podatna na przekazywane im treści i traci czujność – jeśli nawet największa ściema ubrana jest w “ładne słówka” – akurat te, których dana Jednostka szukała i potrzebowała. Szukasz grupy, która Cię zaakceptuje? Szukasz wytycznych jak żyć? Szukasz “zbawienia”? Masz nas. My Ci pomożemy. Nie będziesz już sam. Damy Ci sens, wiarę, wsparcie.
Prawda jest taka, że jedynym FUNDAMENTEM do budowania czegokolwiek związanego z wolnością i szczęściem Jednostki jest znalezienie tego W SOBIE, niezależnie od jakichkolwiek grup. Wszystko inne jest bardziej Iluzją bazującą raczej na towarzystwie wzajemnej adoracji i narzuconych “wytycznych”, niż na Prawdzie i faktycznym wyzwoleniu. Częściej tak, niż nie. Nie tylko w przypadku Świadków Jehowy…
“Miłość”, “dobro” nie potrzebują wskazówek. One są oczywistościami NIE ZWIĄZANYMI z żadnymi kierunkami poza właśnie miłością i dobrem.
Osoba świadoma, otwarta, niezależna, wolna, mądra, rozumiejąca i dostrzegająca NIE MA PROBLEMU by postępować właściwie, mądrze wybierać, zmieniać Siebie (i Rzeczywistość dookoła) w dobrym kierunku. To intuicyjne. Pierwotne. Zatracone w toku wpisywania w struktury umysłu programów, które Ludzi uzależniają i które ich zaślepiają. Poprzez niezauważone przez nich wpływy rodzinno-społeczno-kulturowo-religijno-medialno-marketingowe.
Często niestety zmanipulowani i zaślepieni Ludzie trwając w swoim zaślepieniu nawet nie dowiadują się co przegrywają i co tracą, bo często nigdy nie jest im dane ODKRYĆ piękna powiązań Wszechświata, wolności, niezależności, dobra, mądrości, świadomości i zrozumienia….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *