Zamachy terrorystyczne – zakończmy ZŁO

Zamachy w Paryżu. Zamachy w Libanie. Zamachy Wszędzie.
ZAMACHY.
Biedni Ludzie, którym znów poprzez LUDZKIE ZŁO, niezrozumienie, zaślepienie, agresję, nienawiść i nieświadomość zabrano Życie.
Jednak warto WIEDZIEĆ, że WINNI ZAMACHU są Ci, którzy go dokonali i Ci, którzy takie postawy popierają i promują.

hier perspective

NIE Ludzie różnych wiar, którzy swojego religijnego wyboru/zaślepienia innym NIE narzucają, ani żadni inni, którzy tego NIE POPIERAJĄ.
Nie można dać pożywki “pseudo patriotom”, bo ich postawa jest często dość zbliżona do postawy tych, którzy zamachu dokonali.
Czyli – dokonać czystek pośród tych, którzy są inni i nie są z nami. Kierowanie się agresją, nienawiścią, złością. ZŁEM.
To samo g…., tylko w innym papierku.
Skutek – masa dobrych, mądrych Ludzi w innym kolorze skóry może mieć kłopoty na ulicach i również stać się ofiarami agresji.
Tu nie jest potrzebny strach, nienawiść tylko MĄDRE, SPÓJNE I PRECYZYJNE DZIAŁANIE dążące do tego, by państwo islamskie przestało istnieć i żeby wszelkie źródła nienawiści, zaślepienia, fanatyzmu, niewiedzy, agresji i głupoty zostały zlikwidowane.
Trzeba zlikwidować oczywiste źródło jawnej i masowej agresji, jednak należy też zrozumieć, że podobne formy zaślepienia są widoczne także u nas. W naszym otoczeniu.
Nienawistne, agresywne, narzucające, niemądre przekazy.
Tylko w nieco łagodniejszej formie i inaczej przebrane.
Należy zmieniać to, co jest z nimi wiązane.
Zaczynając od języka nienawiści a kończąc na nienawiści w sercu.
Zaczynać należy od Siebie i najbliższego otoczenia.

Co do zdarzenia z Paryża i wielu innych podobnych – liczę na skuteczne działania państw i służb specjalnych świata w tym temacie.
I wielkie siły w Edukację. W Zrozumienie, Świadomość, Mądrość i  Dobro na Świecie.
Mądrzej Ludzki gatunku!

 Źródło zdjęcia 2 umieszczonego za zgodą:
https://www.facebook.com/HigherPerspective/photos/a.488358504529807.114722.488353241197000/1104610696237915/?type=3&theater

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *